Az x980BT nem indul

Kezdőlap Fórumok Wayteq Az x980BT nem indul

Ennek a témakörnek tartalma 7 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés: avatar Gyurci 5 hónapja, 1 hét telt el.

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8
  • Szerző
    Bejegyzés
    Pisti
    Résztvevő

Sziasztok. Szeretnék segitséget kérni, egy x980BT navigációval kapcsolatban, mert lehet hogy valaki már megoldotta a problémát. A helyzet a következő: USB-n keresztül a resident flashre lettek töltve dolgok. Már elötte is “érdekesen” viselkedett a készülék. Utána viszont resetre indul csak el, a háttérben megjelenik a kocsi/épület háttérkép, valamint az alábbi hibaüzenet: Application Error-Application YFLoader.exe encountered a serious error and must be shut down. Szeretném, ha a készüléket gyári alapállapotba vissza lehetne állitani. Én nem találtam ehhez semmit. Talán a 950-snek van meg a belső programja, amit láttam. A megoldás irányában minden segitséget szivesen vennék. Előre is köszönöm. Pisti

Gyurci
    Kulcsmester

Szeretnék segitséget kérni, egy x980BT navigációval kapcsolatban, mert lehet hogy valaki már megoldotta a problémát. A helyzet a következő: USB-n keresztül a resident flashre lettek töltve dolgok. Már elötte is “érdekesen” viselkedett a készülék. Utána viszont resetre indul csak el, a háttérben megjelenik a kocsi/épület háttérkép, valamint az alábbi hibaüzenet: Application Error-Application YFLoader.exe encountered a serious error and must be shut down. Szeretném, ha a készüléket gyári alapállapotba vissza lehetne állitani. Én nem találtam ehhez semmit. Talán a 950-snek van meg a belső programja, amit láttam. A megoldás irányában minden segitséget szivesen vennék.

Szia Pisti!

A navigációs szoftver nem lehetett automatikus indulásra állítva? Ha letörlöd a saját plusz tartalmadat, ekkor sem indul el? A GPS Fórumon talán találsz romot, vagy olyan hozzáértőt, akinek van.

De talán érdemes a gyári szervizt is megkérdezni, mennyiért teszik vissza a gyári rom-ot. Itt azt látom, hogy 2 ezer forint:
    http://www.wayteq.hu/hu/warranty

Üdv,
    Gyurci

Gyurci
    Kulcsmester

Esetleg még megpróbálhatod elindítani a WinCE-t,

“1. Hozz létre egy YFGo2CE.bld nevü fájlt, a tartalma bármi lehet, de legalább 1 byte legyen.
    2. A YFGo2CE.bld fájlt másold be az SD kártya gyökérkönyvtárába.
    3. Kapcsold ki a gépet (nem Sleep mód), majd ismét kapcsold be.”

és a navigációs szoftver exe-t átnevezni. Így nem a szoftver, hanem a készülék fog indulni.

Üdv,
    Gyurci

Pisti
    Résztvevő

Szia Gyurci !

Köszönöm a segitséget. Igy már a WinCe-hez hozzáférek, kitöröltem a rezidentflash tartalmát, egyedül a bluetotth mappában nem sikerült egy filet, ami mindig az aktuális dátumon van, és nem törölhető. Valami virusra gyanakszom, keresgélem tovább a megoldást.
    Köszi. Pisti

Gyurci
    Kulcsmester

Igy már a WinCe-hez hozzáférek, kitöröltem a rezidentflash tartalmát, egyedül a Bluetooth mappában nem sikerült egy filet, ami mindig az aktuális dátumon van, és nem törölhető. Valami vírusra gyanakszom, keresgélem tovább a megoldást.

Szia Pisti!

Nagyon szívesen!

Üdvözlettel,
    Gyurci

DM43
    Résztvevő

Én nem hiszem, hogy vírusod van (PNA-n még nem hallottam ilyesmiről). Valami megzakkant a rejtett partíción.
    Írjál rám egy emailt (a nick nevem freemail-lel kombinálva) és küldök neked romot.

DM43
    Résztvevő

Probléma leküzdve :)

Gyurci
    Kulcsmester

Probléma leküzdve :)

Köszi!

8 bejegyzés megtekintése - 1-8 / 8

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.