Becker active 43 a rendszer nem indul

Kezdőlap Fórumok Becker Becker active 43 a rendszer nem indul

Ennek a témakörnek tartalma 4 hozzászólás, 2 résztvevő. Utolsó frissítés: avatar Gyurci 3 hónapja telt el.

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
    K.Gyula
    Felhasználó

üdv. Van egy ilyen készülékem, nagyon szeretem, de pár napja rendszer indulásakor ki irja hogy init api, és itt megáll, van mód ennek az orvoslására? Hiába csatlakoztatom, a content manager fut, de háttértárként látja csak, és nem tudom átállitani mivel a rendszer nem indul el.
    Köszönök minden segitséget.
    üdv. Gyula

Gyurci
    Adminisztrátor

…pár napja rendszer indulásakor ki irja hogy init api, és itt megáll, van mód ennek az orvoslására? Hiába csatlakoztatom, a content manager fut, de háttértárként látja csak, és nem tudom átállitani mivel a rendszer nem indul el.

Kedves Gyula!

Tudomásom szerint két okból lehet ilyen hiba:

– Nem megfelelő a licence (http://www.igo.hu/?module=82 – 4. pont)
    – Megsérült egy összetevő a szoftverben.

Első lépésben írnék egy levelet a Naviextras Ügyfélszolgálatra. Ha ez nem válik be akkor írj.

Üdv,
    Gyurci

K.Gyula
    Felhasználó

Szia, a licensel nincs baj, rendesen frissitett eddig is, a content manageren keresztül.
    A probléma ott van hogy az alaprendszer sem áll fel, tehát nem kilép a naviból, hanem már be sem tölti a rendszert ahol elindithatnék bármit is, a Becker logo után megáll, lehet félreérthetően fogalmaztam fentebb, úgy vélem magának a készüléknek az alapszoftvere sérült meg. Van biztonsági mentésem is, de így nem tölthető vissza.

K.Gyula
    Felhasználó

A probléma megoldodott, szervízben megjavítják a szoftvert. A topik törölhető, köszönök mindent.
    Üdv. Gyula

Gyurci
    Adminisztrátor

Köszönjük a visszajelzést!
    Üdv,
    Gyurci

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.