igo

Ennek a témakörnek tartalma 5 hozzászólás, 4 résztvevő. Utolsó frissítés: avatar Gyurci 1 év, 6 hónapja telt el.

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés
    oreg01
    Résztvevő

Sziasztok!
    Van egy wayteq x820-as,amin térképet akartunk frissíteni.
    Úgy döntöttünk(én és a fiam)hogy fúl europát rakunk rá.
    Vettünk egy 8Gb os sd kártyát és rátettük a fórumból való
    igo Navon 8.3.5. 231118-at ami erre a típusra lett optimalizálva.
    Csak magyar térkép került bele.Kártya be a készülékbe egy kevés görcsölés
    után betöltött a kártyáról a Navi.Azt nem mondom hogy tökéletesen de azért futott
    rajta.
    1-2 ki be kapcsolás után már nem látta a kártyát sőt a kártya eltávolítása után
    a Wayteq autó bejelentkező képernyő után fehér képernyő és célkereszt valamint
    a felirat angol ,hogy mozgassam a célkeresztet,majd folytatás következi. De nem
    nincs folytatás,akár óráig sem.
    Tehát csak annyi lenne a kérésem,mi lehet a jelenség? Miért nem töltődik be semmi.
    Ja és a PC sem látja már.
    Mentés van a régi igo my way-ről mivel az volt(van)rajta.

Gyurci
    Kulcsmester

Van egy wayteq x820-as,amin térképet akartunk frissíteni. Úgy döntöttünk(én és a fiam)hogy fúl europát rakunk rá.
    Vettünk egy 8Gb os sd kártyát és rátettük a fórumból való igo Navon 8.3.5. 231118-at ami erre a típusra lett optimalizálva. Csak magyar térkép került bele.Kártya be a készülékbe egy kevés görcsölés után betöltött a kártyáról a Navi.Azt nem mondom hogy tökéletesen de azért futott
    rajta…

Szia!

Ez a kérdés warez, amely a fórum szabályzatunk szerint tiltva van. A Wayteq x820-as készülékén jogtisztán nem futhat iGO szoftver. Ezért nem segíthetek neked megoldással.

Üdvözlettel:
    Gyurci

Laczkovszki
    Résztvevő

Kedves Gyuri!
    Mozgássérült barátom kért meg, hogy egy kínai csoda (84H-3) készüléknél, amin igo primo fut(na) a képernyő felbontást kellene beállítani, mert a kijelzőről “lelóg” a felület. A készülék 800×480 felbontásban üzemel, a primo sys fil-ban ez a felbontás van beállítva. Van valami “orvosság” a problémára? Köszönettel John.

Gyurci
    Kulcsmester

Mozgássérült barátom kért meg, hogy egy kínai csoda (84H-3) készüléknél, amin igo primo fut(na) a képernyő felbontást kellene beállítani, mert a kijelzőről “lelóg” a felület. A készülék 800×480 felbontásban üzemel, a primo sys fil-ban ez a felbontás van beállítva. Van valami “orvosság” a problémára?

Szia! Ez is eléggé warez témának tűnik… Rossz verziót töltött le.
    Üdv:
    Gyurci

HSz
    Résztvevő

Sziasztok .
    Remélem jó helyre írom a kérdésem :)
    A porobléma .: A mobil GPS-e nem elég erős .
    Megoldás : Külső bluetooth GPS
    Tehát adott egy androidos mobil + HoluxGPSSlim236 +Bluetooth GPS + igo
    Addig jutottam el hogy a bluetooth hoz párosítottam a HoluxGPSSlim236 -ot de a Bluetooth GPS bár látja az eszközt a Connect ikonra kattintva a “Connection failed (JSR82 ) .Connect: Connection is not ceated (failed or aborterd)” hibaüzenet jelenik meg .
    Az igo meg semmi mást nem csinál mint sértődötten jelzi a kikapcsolt GPS-t .
    Már jó ideje vacakolok ezzel és már nincs több ötletem .
    Ha tudtok segítsetek .
    Köszönöm

Gyurci
    Kulcsmester

Remélem jó helyre írom a kérdésem :) A porobléma .: A mobil GPS-e nem elég erős. Megoldás : Külső bluetooth GPS. Tehát adott egy androidos mobil + HoluxGPSSlim236 +Bluetooth GPS + igo. Addig jutottam el hogy a bluetooth hoz párosítottam a HoluxGPSSlim236 -ot de a Bluetooth GPS bár látja az eszközt a Connect ikonra kattintva a “Connection failed (JSR82 ) .Connect: Connection is not ceated (failed or aborterd)” hibaüzenet jelenik meg. Az igo meg semmi mást nem csinál mint sértődötten jelzi a kikapcsolt GPS-t.

http://navigyurci.hu/2013/10/29/navigalas-androidon-kulso-gps-vevovel/

Már jó ideje vacakolok ezzel és már nincs több ötletem. Ha tudtok segítsetek.

Szia!

Akkor próbáld meg ezt:
    http://navigyurci.hu/2012/04/19/bluetooth-gps-hasznalata-android-eszkozok-eseten/

Üdv,
    Gyurci

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.