Navon N660

Kezdőlap Fórumok Navon Navon N660

Ennek a témakörnek tartalma 198 hozzászólás, 32 résztvevő. Utolsó frissítés: avatar Player 3 éve, 10 hónapja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 199
  • Szerző
    Bejegyzés
    nannyvik
    Felhasználó

Sziasztok!
    Sajnos ugyanaz a gondom, mint Lali48-nak. A vadiuj N660-osunk nem akar beszelni a Nokiamhoz. A Nokia felismeri ugyan es ‘Windows CE’ neven ott van a telefon listajaban, ugyanakkor nem sikerul egyaltalan csatlakoztatni a kettot. Vegul hogy oldottatok meg a problemat? Ugy tunik tul szoke vagyok; a hozzaszolasokbol nem tudtam kibogozni.

Elore is koszi!

Dzsotti
    Felhasználó

Szia nannyvik!

Bluetooth-ról beszélünk vagy USB-ről?
    Ha Bluetooth akkor ez meglepő, mert én úgy tudom nincs benne hardver, ezek szerint mégis csak van valami, vagy csak a most megjelenő újakban… amúgy nem értem.
    Mit kapcsoltál be rajta és hol, valamint melyik Nokia látja?
    Enyémet nem látja semmilyen telefon, eddig próbáltam LG GS290, SonyEricsson W395, Samsung E250, Nokia6300.

Sziasztok!
    Sajnos ugyanaz a gondom, mint Lali48-nak. A vadiuj N660-osunk nem akar beszelni a Nokiamhoz. A Nokia felismeri ugyan es ‘Windows CE’ neven ott van a telefon listajaban, ugyanakkor nem sikerul egyaltalan csatlakoztatni a kettot. Vegul hogy oldottatok meg a problemat? Ugy tunik tul szoke vagyok; a hozzaszolasokbol nem tudtam kibogozni.
    Elore is koszi

nannyvik
    Felhasználó

Dzsotti Mondta

Szia nannyvik!
    Bluetooth-ról beszélünk vagy USB-ről?
    Ha Bluetooth akkor ez meglepő, mert én úgy tudom nincs benne hardver, ezek szerint mégis csak van valami, vagy csak a most megjelenő újakban… amúgy nem értem.
    Mit kapcsoltál be rajta és hol, valamint melyik Nokia látja?
    Enyémet nem látja semmilyen telefon, eddig próbáltam LG GS290, SonyEricsson W395, Samsung E250, Nokia6300.
    Sziasztok!
    Elore is koszi

Bluetoothrol lenne szo. A telefonom Nokia 6300 es a bluetooth-t bekapcsoltam rajta, es a ‘paired devices’ menu alatt pedig ott volt a Windows CE. Biztos vagyok benne, hogy ez a GPS-t takarja, mivel a hatuljan van egy cimke ‘Windows Embedded CE 6.0 Core’ felirattal. A GPS-en pedig van egy ‘Bluetooth’ menupont, es arra kattintottam. Erdekes modon nincs Bluetooth-rol szo sem a hasznalati utmutatoban, es nincs a Bluetooth jele sem feltuntetve magan a GPS-en sem. Bar ha felismeri a telefonom, akkor biztos hogy van benne hardver; igazad van. Rejtely…

Dzsotti
    Felhasználó

Navon főmenüben van a BT menüpont vagy a térképszoftverben?

Szerencséd lesz vele, mert így csak szoftver kérdése.
    Valószínűnek tartom, hogy ezen a modellen fejleszteték ki a N750-et, ezért vannak ezek a nagy eltérések egy modellen belül, pl. nekem mp3 és video menüpont sincs gyári Navon felületen, valamint ua. a tipusú Nokia nem ismeri fel, vagyis nics hardverem, ezek szerint.

nannyvik
    Felhasználó

Dzsotti Mondta

Navon főmenüben van a BT menüpont vagy a térképszoftverben?
    Szerencséd lesz vele, mert így csak szoftver kérdése.
    Valószínűnek tartom, hogy ezen a modellen fejleszteték ki a N750-et, ezért vannak ezek a nagy eltérések egy modellen belül, pl. nekem mp3 és video menüpont sincs gyári Navon felületen, valamint ua. a tipusú Nokia nem ismeri fel, vagyis nics hardverem, ezek szerint.

A fomenuben van. Remelem, hogy csak szoftver; majd meg korbenezek a neten. A Navon hivatalos oldalarol meg mindig nem reagaltak az e-mailemre. Ha fognak, majd egybol posztolom.

Dzsotti
    Felhasználó

nannyvik:
    ha küldesz egy email címet, zsbona@gmail.com átküldök egy alkalmazást, egy próbát megér, hogy beindul e rajta a BT. (nálam nem megy harver hiány miatt), de a gyári szoftver benne van elrejtve (tárcsázó és kapcsolódó szoftver…) na ezt én kibányásztam.

A supportra ne várj úgysem válaszolnak, tapasztalat… mindent maguknak kell megbarkácsolni.

Törölt Felhasználó
    Adminisztrátor

Üdv Dzsotti

Engem érdekelne az említett alkalmazás, és szivesen kipróbálnám, ha elküdöd az elérhetőségét.

Ha valakit érdekel, fabrikáltam N660-ra egy hiánypótló alkalmazást (Gipsztigris munkáját Wayteq-ről Navon660-ra optimalizáltam).
    SD kártyára kell csak felmásolni és a navigácó gomb nyomásra ad egy gyorsmenüt, innen lehet tovább lépni a következőkbe: IGO8, TotálCommander, Control panel, Paint, Jegyzet, Számológép, Fotoleszedő, Képnézegető, MP3, Video, WinCE menü, Off, Rendszer, Billentyűzet be/ki, Játékok (8db), BT tárcsázó menü (igaz ez hardver hiányában nem működik). Ahogy lesznek működő alkalmazások a menü tovább bővíthető velük.

Dzsotti
    Felhasználó

Üdv. nicola62!

dvzse@freemail.hu
    ezt használom most, mert a g… nem enged semmilyen alkalmazást küldözgetni, ez még egyenlőre működik, de ha ezen sem megy majd át, akkor a címedre küldök egy letöltő linket.
    Dzsotti.

nicola62 Mondta

Üdv Dzsotti
    Engem érdekelne az említett alkalmazás, és szivesen kipróbálnám, ha elküdöd az elérhetőségét.

Dzsotti
    Felhasználó

nannyvik:
    Elküldtem, majd jelezz vissza, hogy minden elindult e!
    Köszi!
    D.

Törölt Felhasználó
    Adminisztrátor

Üdv Dzsotti!

Megpróbáltam a megadott címre írni, de a freemail azt mondja, hogy érvénytelen cím.
    Egyébként eddig még nem érkezett semmi a címemre, és legközelebb csak hlnap du. leszek gépközelben.
    Azért előre is kössz a segítséget.

Üdv. nicola62!
    dvzse@freemail.hu
    ezt használom most, mert a g… nem enged semmilyen alkalmazást küldözgetni, ez még egyenlőre működik, de ha ezen sem megy majd át, akkor a címedre küldök egy letöltő linket.
    Dzsotti.
    nicola62 Mondta

Üdv Dzsotti

Dzsotti
    Felhasználó

Üdv. nicola62!

Nem értem pedig naponta kapok rá egy csomó levelet.
    Na mindegy küld a címed: zsbona@gmail.com -ra, (vagy írd ki ide).
    Lényegében én is csak holnap de. tudom elküldeni, mert most melóhelyen vagyok.

Dzsotti

nicola62 Mondta

Üdv Dzsotti!
    Megpróbáltam a megadott címre írni, de a freemail azt mondja, hogy érvénytelen cím.
    Egyébként eddig még nem érkezett semmi a címemre, és legközelebb csak hlnap du. leszek gépközelben.
    Azért előre is kössz a segítséget.

Üdv. nicola62!

Dzsotti
    Felhasználó

Azért nem érkezett még semmi, mert nem tudom a cimed meglesni a neved alatt… Gyurci azt, hogy kell?
    Vagy csak akkor műkszik, ha be van jelentkezve?
    Köszi!
    Dzsotti.

Dzsotti
    Felhasználó

Ok. rájöttem… ha nem szines, (vendégként) nem műkszik!
    Bocsi.

Dzsotti Mondta

Azért nem érkezett még semmi, mert nem tudom a cimed meglesni a neved alatt… Gyurci azt, hogy kell?
    Köszi!
    Dzsotti.

Dzsotti
    Felhasználó

nicola62!

Végre megkaptam a címed, email ment a csomaggal és egy kétt használati jótanáccsal!
    Üdv. Dzsotti

Törölt Felhasználó
    Adminisztrátor

Üdv Dzsotti!

Megkaptam a progit és ki is próbáltam.
    Eddig tökéletesen működik és a legtöbb alkalmazást ki is próbáltam.
    Egy ikont szerkesztettem át mert más progit akartam futtatni, és az is jó lett.
    Eddig csak a Win ce felületet tudtam elérni, de nem sikerült semmit telepítenem, de most már sokkal barátibb lett a készülék.
    Mégegyszer kössz a segítséget, tényleg ügyes vagy!
    Üdv
    Nicola62

Ok. rájöttem… ha nem szines, (vendégként) nem műkszik!
    Bocsi.
    Dzsotti Mondta

Köszi!
    Dzsotti.

15 bejegyzés megtekintése - 16-30 / 199

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás