Navon N670 Plus

Kezdőlap Fórumok Navon Navon N670 Plus

Ennek a témakörnek tartalma 5 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés: avatar Gyurci 1 év, 10 hónapja telt el.

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6
  • Szerző
    Bejegyzés
    poplar
    Résztvevő

Ma vásároltam egy Navon N670 Plus (iGo primo)készüléket. Szeretném kivenni az érintőceruzát, de nem megy, csak pár cm-re tudom kihúzni a készülék jobb felső sarkából, azután megakad. A kékézikönyvben erről nem írnak és a neten sem találtam fogódzót. Esetleg valaki tudja, mi a megoldás?

Gyurci
    Kulcsmester

Ma vásároltam egy Navon N670 Plus (iGo primo)készüléket. Szeretném kivenni az érintőceruzát, de nem megy, csak pár cm-re tudom kihúzni a készülék jobb felső sarkából, azután megakad. A kézikönyvben erről nem írnak és a neten sem találtam fogódzót. Esetleg valaki tudja, mi a megoldás?

Szia!

Nincs semmi trükkje, egyszerűen csak ki kell húzni a helyéről. Ha nem jön akkor jó eséllyel szétesett a ceruza, vagy akkor fog, amikor sikerül kirángatnod a helyéről. Elvileg nem fog kelleni semmire, mert úgyis az ujjadat fogod használni, de tartozék és kifizetted..

Vidd vissza a vásárlás helyére, jobb ha a vevőszolgálaton törik el, úgy kevesebb vele a macera.
    Üdv,
    Gyurci

poplar
    Résztvevő

Köszönöm a választ!

Gyurci
    Kulcsmester

Nagyon szívesen!

Smitiz
    Résztvevő

Üdv!

Van már régebb óta egy Navon n670esem, azt nem tudom hogy plusszos-e de szerintem itt most nem is igazán számít…

Hogy kell szétszedni?!!? :D

Van rajta 2 csavar és kész…

A hátulján lévő matricákat megnyomogattam hátha érzek alatta csavarfejet vagy mélyedést, de semmi… :(

Sajnos folyton bedugott usb-vel mászkáltam vele és most nem akar tölteni, csak ha előre felé van tolva újjal az usb a tövénél. Bele szeretnék nézni hogy hátha csak a forrasztás engedett el vagy hasonló, de nem akartam szétbarmolni első nekifutásra… :)

Előre is köszönöm!

Gyurci
    Kulcsmester

Szia Smitiz!

“Legjobb gitárpengetővel nekiesni ! A hátlap pereme körül végigtolod…. Mármint, a fekete és az ezüst között, a Power gombnál kezdd..” Forrás: gpsforum.hu

Üdv,
    Gyurci

6 bejegyzés megtekintése - 1-6 / 6

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.