NNG Android

Kezdőlap Fórumok Térképfrissítések NNG Android

Ennek a témakörnek tartalma 3 hozzászólás, 2 résztvevő. Utolsó frissítés: avatar Gyurci 2 hónapja, 2 hete telt el.

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés
    Oldfox
    Felhasználó

Tiszteletem! A segítségeteket szeretném kérni! Elnézést ha esetleg nem a megfelelő módon kérdezek, vagy ha nem kellet volna ehez új témát nyitnom. Android platformra megvásároltam a teljes Európa térképet az összes kiegészítővel (NNG IGO). Amikor érdeklődtem vásárlás előtt az ügyfélszolgálat évi egy frissítést ígért. A térképeim 2015 Q3. Lassan 2017 Q2 van. A google playon konkrét tájékoztatást nem kapok az új frissítésekről, csak a sablon szöveget, ami kb egy éve a következő (munkatársaink már dolgoznak az új térképeken melyeket hamarosan elérhetővé tesznek). Lennétek szívesek tályékoztatni hol kaphatok erre konkrét választ? Köszönettel: Jaksa Antal

Gyurci
    Adminisztrátor

…Android platformra megvásároltam a teljes Európa térképet az összes kiegészítővel (NNG IGO). Amikor érdeklődtem vásárlás előtt az ügyfélszolgálat évi egy frissítést ígért. A térképeim 2015 Q3. Lassan 2017 Q2 van. A google playon konkrét tájékoztatást nem kapok az új frissítésekről, csak a sablon szöveget, ami kb egy éve a következő (munkatársaink már dolgoznak az új térképeken melyeket hamarosan elérhetővé tesznek). Lennétek szívesek tályékoztatni hol kaphatok erre konkrét választ?

Kedves Antal!

Félek EZ a konkrét válasz…

Üdv,
    Gyurci

Oldfox
    Felhasználó

Ettől féltem én is! Köszönöm a választ!
    Üdv.

Gyurci
    Adminisztrátor

Ettől féltem én is!

Nagyon szívesen!

Üdv,
    Gyurci

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.