Tanácsot kérek

Ennek a témakörnek tartalma 363 hozzászólás, 70 résztvevő. Utolsó frissítés: avatar Bandy 2 hónapja, 2 hete telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 346-360 / 364
  • Szerző
    Bejegyzés
    Gyurci
    Adminisztrátor

És ez azt is jelenti, hogy mostantól, ha frissül a térkép, akkor azzal egyidejűleg a magyar hang ott is megszűnik?

Szia!

A magyar hang nem, de én is úgy látom, hogy a MyDrive Connect megint csak angolul kommunikál. :(

Üdv,
    Gyurci

Becker
    Felhasználó

Szia! Van egy tomtom go 5000 navim és szeretnék bele venni egy 32 gb memória kártyát. Melyik márkát érdemes venni? Csak azért kérdezem mert volt itthon egy 1 gb micro kártya de azt nem ismerte föl.Annyi van ráírva hogy made in korea.

Malibu
    Felhasználó

Szia Gyurci!
    Bocs, hogy zavarlak, de egy kis segítségre volna szükségem.
    Frissítettem a mydrive connectet, és már nem magyar nyelven van, hanem angol. Mi lehet az oka, van erre valamilyen megoldás?
    Előre is köszi a segítséget!

Gyurci
    Adminisztrátor

Bocs, hogy zavarlak, de egy kis segítségre volna szükségem. Frissítettem a mydrive connectet, és már nem magyar nyelven van, hanem angol. Mi lehet az oka, van erre valamilyen megoldás? Előre is köszi a segítséget!

Szia,

jelenleg nem tudok. Viszont hamarosan csinálok egy leírást és az alapján talán könnyebb lesz használnod a programot.

Üdvözlettel,
    Gyurci

Bandy
    Felhasználó

Szia Gyurci! Az alábbi kérdésem lenne. Kaptam (anyuméktól) egy Navon PNA A500 GPS-t, hogy segítsek lefrissíteni. Valami oknál fogva a rendszer (Naviextras) nem engedi. A rendszert lefrissítette, azonban a térképeket nem engedi. A dobozon élettartam frissítésű matrica van, és a számlán is ez szerepel. Hol hibázok? Köszi

Gyurci
    Adminisztrátor

Szia Gyurci! Az alábbi kérdésem lenne. Kaptam (anyuméktól) egy Navon PNA A500 GPS-t, hogy segítsek lefrissíteni. Valami oknál fogva a rendszer (Naviextras) nem engedi. A rendszert lefrissítette, azonban a térképeket nem engedi. A dobozon élettartam frissítésű matrica van, és a számlán is ez szerepel. Hol hibázok? Köszi

Szia Bandy!

Köszönöm a kérdést, lehet hogy megér egy hosszabb történetet is. A lényeg belőle ez (elvileg az útmutató minden élettartam frissítéssel rendelkező készülék dobozában megtalálható).

———-
    A Navon készülékeket regisztrálni kell az élettartam frissítésért. A regisztrációt a gyártó honlapján teheti meg , a http://www.smartnavon.eu címen a navigáció / regisztráció menü alatt.

Hogyan és ki regisztrálhat az élettartam frissítésért?

– A termék első vásárlóját/használóját illeti meg
    – A vásárlást igazoló adatokat fel kell tölteni a gyártó honlapjára
    – A regisztáció végén a regisztrált személy kap egy Élettartam Frissítés Igazolást, amely az összes frissítés letöltésére feljogosítja
    – Minden egyes regisztráció külön elbíráláson esik át- ahol a Navon fenntartja a jogot a regisztráció elutasítására
    – A terméket a vásárlástól számított 60 naptári napon belül regisztrálni kell
    – Érvényes elektronikus levelezési címmel (e-mail) kell rendelkezni az aktiváláshoz
    – Regisztrálást követően a Navon részletes útmutatót tartalmazó e-mailt küld

További információért látogasson el a http://www.smartnavon.eu weboldalra. A pontos link a:

http://www.smartnavon.eu/registration/?lang=hu
    ———-

Amúgy ez ÁLTALÁBAN nagyon egyszerű, ebben a talán a GArmin jár élen. Amikor felismeri a szoftver, akkor a gyári szám szerinti frissítést AUTOMATIKUSAN rendeli hozzá…

Üdvözlettel,
    Gyurci

Bandy
    Felhasználó

Kedves Gyurci!
    Tulajdonképpen a regisztrációt időben megtettük, és egyszer már engedett is frissíteni (mármint a térképet is), de most megmakacsolta magát…
    A szoftvert engedte, és ugyan kiírta, hogy van térképfrissítési lehetőség is, azonban nem tudok semmire rákattintani.
    Ha a saját navim új térképét felteszem, a navigációs program nem indul el (pedig néz-azonos Hungary.fbl fájlt raktam rá) ha visszateszem a régit azzal megy. Melyik fájlt kell még felülírnom ahhoz, hogy elfogadja?
    Az újra regisztrálás – másik e-mail címről – (60 napon belüli dátummal) megoldja-e a problémát, vagy a navi IP címét azonosítja és elutasításra kerül? Esetleg ha az fbl. fájt azzal a dátummal másolom fel, ami a régi volt? Vagy figyeli a terjedelmet is?

Köszönettel:
    Bandy

Bandy
    Felhasználó

Tudok itt esetleg képet csatolni, (a jobb érthetőség érdekében)
    Köszönettel

Gyurci
    Adminisztrátor

Tulajdonképpen a regisztrációt időben megtettük, és egyszer már engedett is frissíteni (mármint a térképet is), de most megmakacsolta magát…,A szoftvert engedte, és ugyan kiírta, hogy van térképfrissítési lehetőség is, azonban nem tudok semmire rákattintani.
    Ha a saját navim új térképét felteszem, a navigációs program nem indul el (pedig néz-azonos Hungary.fbl fájlt raktam rá) ha visszateszem a régit azzal megy. Melyik fájlt kell még felülírnom ahhoz, hogy elfogadja? Az újra regisztrálás – másik e-mail címről – (60 napon belüli dátummal) megoldja-e a problémát, vagy a navi IP címét azonosítja és elutasításra kerül? Esetleg ha az fbl. fájt azzal a dátummal másolom fel, ami a régi volt? Vagy figyeli a terjedelmet is?

Kedves Bandy,

http://navigyurci.hu/bandy01/
    http://navigyurci.hu/bandy01_02/

a képeket képfeltöltőre tudod feltenni, és a linket bekopizni ide. A nekem kép alapján adódik a kérdés, ugye frissíteni a Naviextras Toolboxon keresztül próbáltad, mert a képen a naviextras.com oldal látszik, ami két különböző dolog. A másik készülékedről hiába másolod át az fbl fájlt, annak a licence nem lesz jó erre a készülékre, ezért nem működik.

Kérlek tegyél fel
    Üdvözlettel,
    Gyurci

• A hozzászólás módosításra került: 3 hónapja, 3 hete telt el-avatar Gyurci. Indok: képek feltöltése
    Bandy
    Felhasználó

Köszi Gyurci!

Próbálkozom ott is, azonban ezen az oldalon fel sem dobja az ingyenes térképfrissítési lehetőséget…. ,

Bandy
    Felhasználó
    Bandy
    Felhasználó

Kitaláltam!!!!

Két hét múlva jár le az egy éves jótállás. Visszaküldöm, hogy nem tudja az ígért szolgáltatást…
    Vagy más ötlet?

Bandy
    Felhasználó

Szia Gyurci!

Újabb fejlemény. Anyumék találtak egy megyei “szakszervíz”-t. Annak kiváló munkatársa lefrissítette egy újabb regisztráció után a GPS-t. Adott továbbá egy regisztrációs kódot nekik, de azt mondta, hogy ez csak három évig jó…. Ennyit az élettartam fissítésről…

Lehet, hogy tényleg csak három az élet? :)

Gyurci
    Adminisztrátor

Lehet, hogy tényleg csak három az élet? :)

Szia, elnézést a kései válaszért, de közbejött ez-az…
    Határozottan elképzelhető.

Üdv,
    Gyurci

DM43
    Felhasználó

Sziasztok!
    A Navon A500 élettartam frissítésével kapcsolatban a következőt találtam:

A készüléken található liszensz élettartama 3 év, így 3 évig kap frissítést a készülék, amely elteltével újabb liszensz igényelhető (díjmentesen) a készülék sorozatszáma alapján. 3 év elteltével liszensz igényléssel kérjük keresse a Navon ügyfélszolgálatát.

15 bejegyzés megtekintése - 346-360 / 364

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás