Tanácsot kérek

Ennek a témakörnek tartalma 348 hozzászólás, 69 résztvevő. Utolsó frissítés: avatar Gyurci 3 hete, 2 napja telt el.

4 bejegyzés megtekintése - 346-349 / 349
  • Szerző
    Bejegyzés
    Gyurci
    Adminisztrátor

És ez azt is jelenti, hogy mostantól, ha frissül a térkép, akkor azzal egyidejűleg a magyar hang ott is megszűnik?

Szia!

A magyar hang nem, de én is úgy látom, hogy a MyDrive Connect megint csak angolul kommunikál. :(

Üdv,
    Gyurci

Becker
    Felhasználó

Szia! Van egy tomtom go 5000 navim és szeretnék bele venni egy 32 gb memória kártyát. Melyik márkát érdemes venni? Csak azért kérdezem mert volt itthon egy 1 gb micro kártya de azt nem ismerte föl.Annyi van ráírva hogy made in korea.

Malibu
    Felhasználó

Szia Gyurci!
    Bocs, hogy zavarlak, de egy kis segítségre volna szükségem.
    Frissítettem a mydrive connectet, és már nem magyar nyelven van, hanem angol. Mi lehet az oka, van erre valamilyen megoldás?
    Előre is köszi a segítséget!

Gyurci
    Adminisztrátor

Bocs, hogy zavarlak, de egy kis segítségre volna szükségem. Frissítettem a mydrive connectet, és már nem magyar nyelven van, hanem angol. Mi lehet az oka, van erre valamilyen megoldás? Előre is köszi a segítséget!

Szia,

jelenleg nem tudok. Viszont hamarosan csinálok egy leírást és az alapján talán könnyebb lesz használnod a programot.

Üdvözlettel,
    Gyurci

4 bejegyzés megtekintése - 346-349 / 349

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás