Tomtom készülékek frissitése

Kezdőlap Fórumok TomTom Tomtom készülékek frissitése

Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 1 hozzászólás, 2 résztvevő. Utolsó frissítés: avatar Gyurci 1 év, 3 hónapja telt el.

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
    stecker
    Résztvevő

Kedves Gyurci

Nézegettem a Tomom fórumot de lehet hogy csak az én hibám nem találtam választ a kérdésemre ezért írok.
    2014 nyarán vettem egy tomtom start 25 /eljes europa/ autós navigációt.Hát letöltöttem a mydrive nevu programot. Regisztráltam sokáig dolgozott és elkészült. Nem értek a navigációkhoz nem tudom mit tett mit nem és most az a problémám hogy lejárt a frissítés rádugom a gépre írja hogy frissít és dolgozik sokakig de semmi. Hol tudok én ehhez frissítést vásárolni? Vagy mi lehet a probléma ? Amúgy kiírja hogy 8 hónapja nem volt frissítve.

Válaszát előre is nagyon köszönöm.

Stecker

Gyurci
    Kulcsmester

2014 nyarán vettem egy tomtom start 25 /eljes europa/ autós navigációt.Hát letöltöttem a mydrive nevu programot. Regisztráltam sokáig dolgozott és elkészült. Nem értek a navigációkhoz nem tudom mit tett mit nem és most az a problémám hogy lejárt a frissítés rádugom a gépre írja hogy frissít és dolgozik sokakig de semmi. Hol tudok én ehhez frissítést vásárolni? Vagy mi lehet a probléma ? Amúgy kiírja hogy 8 hónapja nem volt frissítve.

Kedves Stecker!

Az már nagyon régen volt, talán már egy év és elmúlt azóta. Mostanra már mindegy hogy milyen frissítés járt hozzá akkor, mert az már hónapokkal ezelőtt lejárt (90 áll rendelkezésre a regisztrációra, és ezzel élesedik az árban járó frissítés/frissítések).

Így már csak egyszeri, vagy egy éves (egy év – négy alkalom) térkép frissítést tudsz hozzá vásárolni. Utóbbi ár/érték arányban jobb. A legegyszerűbb a frissítőkód használata: http://navigyurci.hu/2012/10/04/a-tomtom-egy-eves-frissites-aktivalasa/

Üdvözlettel,
    Gyurci

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.