TomTom Via és Start készülékek – kérdések és válaszok

Kezdőlap Fórumok TomTom TomTom Via és Start készülékek – kérdések és válaszok

Ennek a témakörnek tartalma 122 hozzászólás, 19 résztvevő. Utolsó frissítés: avatar Gyurci 4 hónapja telt el.

3 bejegyzés megtekintése - 121-123 / 123
  • Szerző
    Bejegyzés
    Gyurci
    Adminisztrátor

Sajnos nincs ilyen beállítási lehetőség(csak – Megjelenés, Hangok, Térképek, Útvonal tervezése—-beállítások) a START 60/6-os készüléken. Ha tervezek egy utat akkor hogyan lehetne ezeket a ÉP-ket az adott útvonalra átvinni? Ha esetleg a kezedbe kerülne egy ilyen készülék, akkor látnád, hogy ez valahogy nem megy.

Kedves Mihály!

Már látom, ez nem a régi, hanem az új típusú Start 60. Sajnos ebben az esetben nem tudok ilyen lehetőséget. :(

Üdvözlettel,
    Gyurci
    ui: ha minden kötél szakad, megoldás lehet egy-egy éves sebességmérő kamera frissítés megvásárlása: http://navigyurci.hu/2014/12/23/tomtom-sebessegmero-kamerak-frissitese/

gabesz111
    Felhasználó

Tisztelt GyurciT
    Tomtom start20 készülékhez rendben regisztráltam, telepítettem a MYDRIVE CONNECT programot, majd le is tudtam frissíteni a készüléket.
    Viszont a MYDRIVE CONNECT – re nem tudok ismét bejelentkezni a gmail.hu-s email címmel!
    Hibás email cím vagy jelszót ír ki. Mi lehet a hiba?
    Válaszát előre is köszönöm.
    Gábor

Gyurci
    Adminisztrátor

Tomtom start20 készülékhez rendben regisztráltam, telepítettem a MYDRIVE CONNECT programot, majd le is tudtam frissíteni a készüléket. Viszont a MYDRIVE CONNECT – re nem tudok ismét bejelentkezni a gmail.hu-s email címmel! Hibás email cím vagy jelszót ír ki. Mi lehet a hiba?

Tisztelt Gábor!

Vagy szerverhiba (még nem találkoztam ilyennel), vagy elütötted a jelszavadat, vagy amikor regisztráláskor megadtad pl. be volt kapcsolva a Caps Lock).

Üdvözlettel,
    Gyurci

3 bejegyzés megtekintése - 121-123 / 123

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.