iGO Primoval kapcsolatos kérdések

Kezdőlap Fórumok Navigációs szoftverek iGO Primoval kapcsolatos kérdések

• This topic has 48 hozzászólás, 16 résztvevő, and was last updated 8 years telt el by avatarDM43.
15 bejegyzés megtekintése - 31-45 / 49
  • Szerző
    Bejegyzés
    Adminisztrátor

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy IGO Primo Truck szoftverhez, honnan tudok letölteni 2012-es frissítés, vagy a legujabbat??

Előre is köszi a segítséget!

Üdv: Golyo

Adminisztrátor

@ Golyo Ha jogtiszta navigációs szoftvered van, akkor valószínűleg a naviextras.com oldalon keresztül, ha nem akkor akkor sajnos nem segíthetünk.

Felhasználó

sziasztok lenne egy nagy kérdésem van nekem 1 mio pda gps telefonom és a mio may vav van rajta mint navis rendszer

ha ezt letörlöm feltudom telepiteni az igo 8 full eut?és honnan tudnám letölteni?

segitségeteket köszönöm

Adminisztrátor

@ uracskrisztian Szia. Nem érdemes letölteni (és nem is szabad) sehonnan. Néhány ezer forintért találsz a hirdető oldalakon használtat. Igaz egy kis türelem, és szerencse is kell hozzá.

Felhasználó

Sziasztok!
    Hogyan tudnám azt megcsinálni hogy a TMC adatokat ne online kérje le adathasználattal, hanem a fülhallgatóról ami rádió antennaként szolgál?
    Sajnos nincsen a telefonon adatforgalmam és elég sokat utazok, szükségem lenne rá.
    Viszont hiába dugom be a fülhallgatót nem történik semmi.
    TMC mappában benne vannak a file-ok.
    Mi lehet a probléma?
    Köszönöm!

Adminisztrátor

Sziasztok!
    Hogyan tudnám azt megcsinálni hogy a TMC adatokat ne online kérje le adathasználattal, hanem a fülhallgatóról ami rádió antennaként szolgál?

Szerintem ez nem ennyire egyszerü. Milyen típusu telefon?

Androidos telefonra nem jellemző a legális iGo (csak kevés esetben). Windows mobilhoz ezt találtam: http://www.sesma.eu/windowsmobile/en/hypergps.htm
    Üdv:
    Gyurci
    ui: az XDA Developers oldalán érdemes nézelődni.

Felhasználó

Sziasztok
    Nekem olyan problemam lenne, hogy Igo primo 2.0am van kamion programmal. Bealitok mindent (magassag, suly, stb.), berakom hogy a legrovidebb utat valassza de megis a 100km-rel hosszabb utat valassza, pedig ott sincs korlatozas. Ötlet?

Adminisztrátor

Nekem olyan problemam lenne, hogy Igo primo 2.0am van kamion programmal. Bealitok mindent (magassag, suly, stb.), berakom hogy a legrovidebb utat valassza de megis a 100km-rel hosszabb utat valassza, pedig ott sincs korlatozas. Ötlet?

Szia!

Nincs olyan kamionos navigáció, ami minden tiltást ismer Európában. Lehet, hogy egy 6 hónapos tiltás benne van már, de egy 6 éves nincsen. Csak segédlet. Sokat segít, ha mindig legfrissebb térképet használod, de 100%-os az sem lesz. Ez van.

Lehet egy félreütött beállítás, pl. a magasságnál 5 cm-rel többet ütöttél be, vagy bent maradt egy veszélyes anyag, vagy…

Ezért célszerű mindig úgy vezetni, hogy figyeled a táblákat mint régen. Sajnos ez az ilyen hibák ellen nem véd, de fordított esetben a büntetésektől igen. A kamionos navigáció (is) csak mankó.
    Üdv:
    Gyurci

Adminisztrátor

Kedves Gyurci! A kérdésem a következő IGO 8 Windows-ból, a mentett címeket és a Play Áruházból letöltött AS kutakat stb… IGO PRimo Windows és IGO Primo Androidos , szeretném bemásolni hogy lehetséges? Köszönöm

Szia!

A PC-s Windows verzióban nem segíthetek. Az Android esetében is eléggé korlátozott a jogtiszta felhasználás lehetősége. Szerintem ez a megoldás működni fog: az iGO 8 a saját poi-kat az iGO8/Save/user.upoi fájlban tárolja. Ezt az alábbi módon tudod *.kml formátumba konvertálni: https://navigyurci.hu/2010/05/21/sajat-poik-szerkesztese-igo-ala/

Amikor készen vagy, akkor a *.kml fájlt bemásolod a primo/content/userdata/POI mappába.
    Üdv:
    Gyurci

Felhasználó

Szia Gyurci!

Sok írásodat olvastam skin/brandingokról, nagyon megtetszettek az egyirányú útcákon a jól látható piros nyilas térképnézetek, valamint a jól eltalált térképszínek. Kerestem hogy belinkelem a képét, de bezzeg most nem találom… áááááááá. :o)
    Kérdésem az lenne hogy ez skin/branding specifikus, bagy csak simán SCHEME? Illetve hogy hol lehet ilyenhez hozzájutni?
    Nagyon sokféle SCHEME variációt próbáltam már, de valahogy egy sem volt ilyen könnyen átlátható, praktikus…

Köszi a segítséget, üdv:
    Zamma

Adminisztrátor

…sok írásodat olvastam skin/brandingokról, nagyon megtetszettek az egyirányú útcákon a jól látható piros nyilas térképnézetek, valamint a jól eltalált térképszínek. Kerestem hogy belinkelem a képét, de bezzeg most nem találom… áááááááá. :o)
    Kérdésem az lenne hogy ez skin/branding specifikus, bagy csak simán SCHEME? Illetve hogy hol lehet ilyenhez hozzájutni?
    Nagyon sokféle SCHEME variációt próbáltam már, de valahogy egy sem volt ilyen könnyen átlátható, praktikus…

Szia Zamma!

Üdv, nálunk!
    Ez az összes szkines cikk, válaszd ki hogy mire gondolsz:
    https://navigyurci.hu/?s=primo+branding

Üdv,
    Gyurci

Felhasználó

Szia!

Sajnos nem jártam szerencsével, mert nem találtam amit keresek, de ezekre hajaz(hat):
    https://navigyurci.hu/wp-content/uploads/2012/07/nanuka20_27.jpg
    https://navigyurci.hu/wp-content/uploads/2014/08/nanu2_8.png
    https://navigyurci.hu/wp-content/uploads/2010/09/bidru_nav.jpg
    https://navigyurci.hu/wp-content/uploads/2012/07/trob_pr20_25.jpg

Az is lehet hogy csak én szerettem volna ha nem kék hanem vörös az egyirányú utcákat jelölő nyíl???? Hááát, passsz…
    Mindenesetre már ha ilyesmi lesz már annak is nagyon fogok örülni.

Köszi előre is, üdv!
    Zamma

Felhasználó

Szia Zamma!

Az egyirányú utcákon levő nyilak megjelenítéséhez a következőt kell beírni a sys.txt-be:
    [debug]
    show_oneway=1 #Egyirányú utcák mutatása.
    show_oneway_3d=1 #3D-s nyilak megjelenítése az egyirányú utcákon.

A színezés az scheme függő, viszont azt nem tudom megmondani, hogy a képek készítésekor ezek közül melyik volt használva.

Üdv.

Adminisztrátor

Az egyirányú utcákon levő nyilak megjelenítéséhez a következőt kell beírni a sys.txt-be:
    [debug]
    show_oneway=1 #Egyirányú utcák mutatása.
    show_oneway_3d=1 #3D-s nyilak megjelenítése az egyirányú utcákon.
    A színezés az scheme függő, viszont azt nem tudom megmondani, hogy a képek készítésekor ezek közül melyik volt használva.

Szia DM43!

Köszi a technikai segítséget. Sajnos nem emlékszem olyan szkin-re, amiben pirosak lettek volna, az egyirányú utcák nyilai.
    Üdv,
    Gyurci

Adminisztrátor

Sajnos nem jártam szerencsével…az is lehet hogy csak én szerettem volna ha nem kék hanem vörös az egyirányú utcákat jelölő nyíl???? Hááát, passsz… Mindenesetre már ha ilyesmi lesz már annak is nagyon fogok örülni.

Szia!

Melyik primo verzió van a készülékeden (2.0, 2.4)? A szkinek általában egy megadott verzióhoz használhatóak.
    Üdv,
    Gyurci

15 bejegyzés megtekintése - 31-45 / 49
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás